Tanie loty i oferty wczasów last minut sprzyjają wyjazdom za granicę. Dlatego też jak co roku i w te wakacje Polacy będą latać lub jeździć autem za granicę. Najmodniejszym kierunkiem obok gorącej Grecji, jest równie upalna Chorwacja. To tam już od wielu lat można najczęściej spotkać wycieczki z Polski. Dlaczego? Mamy tu dużą różnorodność. Po pierwsze ciepłe morze i czystą wodę, po drugie jeziora, a po trzecie zabytkowe miasta, które pełne są urokliwych uliczek i muzeów. Gdzie jeszcze odpoczywają Polacy?

Wakacje 2019 - gdzie warto się wybrać?

Jednym z częściej odwiedzanych krajów jest Malta. Można tam łatwo dotrzeć, a ceny są bardzo przyzwoite. Najważniejsza jest jednak pogoda. Zawsze można liczyć na słońce i możliwość opalania się na plaży cały dzień. Jeśli ktoś nie lubi monotonnego wypoczynku może poznać historię Malty, pozwiedzać i smacznie zjeść.

Indonezja to stosunkowo nowy kierunek wyjazdów. Jeszcze kilka lat temu loty były bardzo drogie, ale teraz ceny są bardzo konkurencyjne. Na miejscu czekają na nas piaszczyste, czyste plaże, błękitna woda i zielona dżungla. Amatorzy orientalnej kuchni też nie będą zawiedzeni.

Najchętniej wybieranym miejscem na romantyczny wypad tylko we dwoje są Seszele. Coraz więcej par organizuje tam ślub albo chociaż podróż poślubną. Są niezwykle malownicze i zapewniają świetny wypoczynek wśród białych plaże i lazurowej wody.

Co ciekawe do krajobrazu Seszeli czy Karaibów porównywany jest nadmorski krajobraz Albanii! To dość małe państwo znowu staje się kierunkiem wiodącym wśród krajów Bałkańskich. Polecana jest dla osób, którym zależy na spokojnym wypoczynku, niskich cenach, piaszczystych plażach i pięknych widokach.

 

Pozdrawiamy 

Zespół Świat i Polacy

Pin It

Komputery

Czytaj

Jak dbać o kwiaty na balkonie

Więcej…

Graffiti

Więcej…

Telefony

Codziennie

Sezon na grilla rozpoczęty - Świat i Polacy

Więcej…

Tanie wakacje w Polsce

Więcej…

Sport

Najciekawsze

Proporcjonalne ciało człowieka.

Więcej…

Zdrowy sen

Więcej…

Moda

Artykuły

Domowy Humus

Więcej…

Pizza z patelni

Więcej…

Uroda

Zawsze Bądź

Uwaga na brudne puszki

Więcej…

Czego nie wiemy na temat popcornu?

Więcej…

Zdrowie

Na Bieżąco!

Grzyby kurki

Więcej…

Największe drzewa świata

Więcej…