Hobby to coś, na co dana osoba poświęca swój czas, interesuje ją i sprawia jej przyjemność. Niestety, okazuje się, że hobby większości Polaków to oglądanie telewizji, surfowanie po Internecie, a dopiero w dalszej kolejności czytanie książek, kultura, rekreacja oraz aktywność fizyczna. 

Oglądanie TV i Internet

Okazuje się, że aż połowę swojego wolnego czasu statystyczny Polak przeznacza na oglądanie telewizji. Natomiast, gdy tego nie robi, to zagląda do Internetu poszukując kolejnych źródeł rozrywki. W konsekwencji większość Polaków spędza ten czas w sposób mało aktywny, co ma niekorzystny wpływ na ich zdrowie i oczywiście... wygląd.

Czytanie książek

Na szczęście wśród mieszkańców kraju nad Wisłą znajduje się zaskakująco dużo miłośników wszelkiego rodzaju literatury. I chociaż podobnie jak telewizja i Internet, czytanie także sprzyja siedzącemu trybowi życia, to jednak jest to rozrywka, która rozwija wyobraźnię oraz poszerza wiedzę i horyzonty czytelnika.

Kultura, zakupy i zabawa na mieście

Wielu z Polaków spędza swój wolny czas na organizowaniu wypadów do kina. Zdecydowanie rzadziej jest to teatr lub muzeum. Co zaskakujące, dla wielu rodaków popularnym sposobem spędzania czasu jest robienie zakupów. Szczególnie mieszkańcy większych miast potrafią spędzić długie godziny wędrując po miejscowych galeriach handlowych.

Polacy lubią także bawić się ze znajomymi w kawiarniach, pubach lub klubach. Oczywiście ich ulubionym zajęciem w takich sytuacjach jest bezsprzecznie picie piwa... i hodowanie okrągłych brzuchów.

Aktywność fizyczna

Aktywność fizyczna i sport u Polaków (ten uprawiany samodzielnie, nie oglądany w TV) wprawdzie nieustannie zyskuje na popularności, jednak przegrywa z kretesem z telewizją i zakupami. Nie trzeba dodawać, że ma to niebagatelny wpływ na wysoki odsetek Polaków noszących rozmiar ubrań XXXL.

 

Subskrybujcie, obserwujcie  i bądźcie na bieżąco, niech nic Was nie ominie. →

Znajdziecie nas na :

Świat i Polacy - https://www.swiatipolacy.pl

Facebook - https://www.facebook.com/swiatipolacy

Instagram - https://www.instagram.com/swiatipolacy

Twitter - https://twitter.com/swiatipolacy

YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCMU-uM74HYkn6SB0L0z8e2w

 

Pozdrawiamy

Zespół Świat i Polacy

 

Pin It

Komputery

Czytaj

Jak pozbyć się roztoczy ze swojego domu?

Więcej…

Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym

Więcej…

Telefony

Codziennie

Komercyjne loty w kosmos już niedługo

Więcej…

Zoo w Ostrawie

Więcej…

Sport

Najciekawsze

Naturalne piękno włosów - jak o nie dbać?

Więcej…

Zdrowy sen

Więcej…

Moda

Artykuły

Brownie

Więcej…

Sernik piernikowy

Więcej…

Uroda

Zawsze Bądź

Czy wiesz kto był najbogatszy na świecie ?

Więcej…

Ciekawostka - Ludzkie serce

Więcej…

Zdrowie

Na Bieżąco!

Grzyby kurki

Więcej…

Wędkowanie

Więcej…