Wyobraź sobie, że idziesz na spacer do lasu. Po ciężkim dniu pracy chcesz odpocząć na łonie natury z dala od zgiełku cywilizacji. Pragniesz pocieszyć  oczy soczystą zielenią i krzepiącym zapachem leśnego powietrza. Docierasz na miejsce a tam ... tony śmieci, zużytych opon i masa reklamówek.

        Czy chcesz, aby tak właśnie wyglądała nasza piękna planeta? Chyba nikt nie odpowie twierdząco. A skoro każdy pragnie czystej ziemi, to warto abyś  i Ty osobiście i to już dziś zadbał o nasze środowisko i zainwestował w przyszłość.

Okazuje się, że każdy z nas może przyczynić się do poprawy warunków przyrodniczych.

        Niedawno przeprowadzone badania pokazały, że polacy zużywają ogromne ilości reklamówek foliowych. Statystycznie na każdego mieszkańca Polski przypada

300  plastikowych siatek rocznie! Przerażające, prawda? Biorąc pod uwagę populację polski(38 milionów), to ogromne ilości niepotrzebnego plastiku! Dla przykładu, mieszkaniec Danii potrzebuje ich tylko 4 rocznie.

I nikomu dziś chyba nie trzeba tłumaczyć, jak katastrofalne skutki może to za sobą pociągnąć.

        Jak praktycznie możemy poprawić sytuację? Zacznijmy od siebie. Używajmy siatek wielokrotnego użytku. Wielu jednak tego nie robi, ponieważ nie ma ładnych i praktycznych toreb.

Zespół Świat i Polacy przedstawia Wam pomysły na ekologiczne, wygodne, mocne  i artystycznie zdobione siatki na zakupy.

 

Powodzenia w dbaniu o nasz cudowny dom:)

 

Pozdrawiamy

Zespół Świat i Polacy

Pin It

PRACA

Zapraszamy na serwis:"PRACA" Jeżeli masz firmę i szukasz wykwalifikowanych pracowników, zostaw bezpłatne ogłoszenie drobne. Może szukasz pracy? Pokaż że ci zależy i skorzystaj z naszego serwisu. Nie trać czasu niech oni dzwonią do ciebie!

OGŁOSZENIA

Zapraszamy wszystkich do serwisu: "OGŁOSZENIA" Można tutaj wstawić swoje używane rzeczy, albo sprzedać zupełnie nowy towar. Na co czekać? Bądź pierwszy i wstaw bezpłatne ogłoszenie drobne.

FIRMY

Zapraszamy na serwis: "FIRMY"  Jeżeli szukasz nowych klientów lub chcesz jeszcze bardziej rozreklamować swój biznes, zostaw wizytówkę. Wiemy jak dobra reklama jest niezbędna w osiągnięciu sukcesu. Nie strać tej okazji, bo może właśnie ona, przyniesie Tobie sukces.

Komputery

Czytaj

Jak dbać o kwiaty na balkonie

Więcej…

Sinice

Więcej…

Telefony

Codziennie

Wielki freestyle - (część1)

Więcej…

Sezon na grilla rozpoczęty

Więcej…

Sport

Najciekawsze

Proporcjonalne ciało człowieka.

Więcej…

Czy wiesz jak ważna w organizmie jest woda?

Więcej…

Moda

Artykuły

Chałwa z pestek słonecznika z miodem i sezamem

Więcej…

Sernik piernikowy

Więcej…

Uroda

Zawsze Bądź

Czy wiesz dlaczego Jerzyk zwyczajny, wcale nie jest "zwyczajny"?

Więcej…

Czy wiesz kto był najbogatszy na świecie ?

Więcej…

Zdrowie

Na Bieżąco!

Legalne łowienie ryb w Polsce

Więcej…

Złowiłeś już swojego dorsza?

Więcej…